[UFC] ARCADIA
ردیابی لحظهای صندوقها و عملکرد اعضا
دوره نمایش: Loading...
- آخرین شمارش پایان یافت
- 2026-11-04 03:15 UTC
- آخرین بهروزرسانی
- 23 minutes پیش
- آخرین صندوق شمردهشده:
- - (محلی)
🛡️ برنامهریز نبرد
حمله به دستههای حماسی
مقادیر خود را بهروز کنید تا همه دستهها فوراً دوباره محاسبه شوند.
ضریب رهبری—
ضریب سلطه—
Source: ODL's حمله به دستههای حماسی worksheet · Baseline Leadership 955,080 · Dominance 230,644.84.
Download source spreadsheet| نیرو | دسته |
|---|
مجموعها
6,994
صندوقها
742,520 امتیاز
حداقل/عضو
| 2,857 امتیاز (1d) | |||
| 80 | حماسی L35 | 25 | کمیاب L30 |
| 13 | RoA | 5 | راگناروک |
| 5 | المپوس | ||
جزئیات سردابهها
همه اعضا، همه انواع سردابه، همه سطحهای موجود، همراه با مجموعها.
در حال بارگذاری جزئیات سردابهها...
جزئیات دژها
همه اعضا، همه سطحهای دژ، همراه با مجموعها.
در حال بارگذاری جزئیات دژها...
جزئیات هیولاهای حماسی
تعداد صندوق، تعداد پیروزی و امتیاز برای هر هیولای حماسی.
در حال بارگذاری جزئیات هیولاهای حماسی...
عملکرد
۱۰ نفر برتر بر اساس دسته
برترین بازیکنان
۱۰ برتر
برترین سردابههای حماسی (L20-35)
1. Comi
172 (6.9%)
2. Chef Maed
108 (4.3%)
3. Scarface
95 (3.8%)
4. ratman
92 (3.7%)
5. Ford
92 (3.7%)
6. Lasher
89 (3.6%)
7. Sanatan Ko
85 (3.4%)
8. Obin
84 (3.4%)
9. Hakim
82 (3.3%)
10. Ameet
80 (3.2%)
برترین سردابههای حماسی (L35)
1. Chef Maed
108 (4.5%)
2. Scarface
95 (4.0%)
3. ratman
92 (3.8%)
4. Ford
92 (3.8%)
5. Lasher
89 (3.7%)
6. Sanatan Ko
85 (3.5%)
7. Obin
84 (3.5%)
8. Hakim
82 (3.4%)
9. Comi
81 (3.4%)
10. Ameet
80 (3.3%)
برترین سردابههای کمیاب (L20-30)
1. EylorSK
75 (8.8%)
2. Ameet
65 (7.6%)
3. Scarface
60 (7.0%)
4. Chef Maed
52 (6.1%)
5. Lasher
49 (5.7%)
6. Mordor
47 (5.5%)
7. Khalessi
36 (4.2%)
8. Serien
36 (4.2%)
9. Obin
33 (3.9%)
10. KILL BILL
32 (3.7%)
برترین سردابههای کمیاب (L30)
1. EylorSK
66 (8.5%)
2. Ameet
65 (8.4%)
3. Chef Maed
52 (6.7%)
4. Lasher
49 (6.3%)
5. Mordor
47 (6.1%)
6. Khalessi
36 (4.6%)
7. Obin
33 (4.3%)
8. Brad of the Halu
29 (3.7%)
9. Scarface
28 (3.6%)
10. Jälbein
28 (3.6%)
برترین سردابههای معمولی (L15-25)
1. Ameet
104 (44.3%)
2. calypso
12 (5.1%)
3. Ford
10 (4.3%)
4. Scarface
9 (3.8%)
5. Jälbein
9 (3.8%)
6. Serien
8 (3.4%)
7. Achilles
6 (2.6%)
8. fredy
5 (2.1%)
9. Harald
4 (1.7%)
10. Brad of the Halu
3 (1.3%)
برترین دژها (L30)
1. Oiv
11 (52.4%)
2. Átropos
10 (47.6%)
3. RedTail
0 (0.0%)
4. Mathaine
0 (0.0%)
5. Achilles
0 (0.0%)
6. Sypher
0 (0.0%)
7. Nelrajas
0 (0.0%)
8. Veenus the Menace
0 (0.0%)
9. Lapinou
0 (0.0%)
10. Inigo Montoya
0 (0.0%)
بیشترین مشارکت بر اساس امتیاز
1. Comi
23,245 (3.1%)
2. Ameet
22,800 (3.1%)
3. Obin
21,395 (2.9%)
4. Chef Maed
21,220 (2.9%)
5. Scarface
20,605 (2.8%)
6. Lasher
20,490 (2.8%)
7. ratman
20,200 (2.7%)
8. Jälbein
19,525 (2.6%)
9. Kyse
18,465 (2.5%)
10. Hakim
18,400 (2.5%)
کمترین مشارکت
۱۰ برتر
کمترین سردابههای حماسی (L20-35)
1. El Cid
0 (0.0%)
2. RedTail
0 (0.0%)
3. Mathaine
0 (0.0%)
4. Achilles
0 (0.0%)
5. Sypher
0 (0.0%)
6. Nelrajas
0 (0.0%)
7. Veenus the Menace
0 (0.0%)
8. Lapinou
0 (0.0%)
9. Inigo Montoya
0 (0.0%)
10. Blackfist
0 (0.0%)
کمترین سردابههای حماسی (L35)
1. El Cid
0 (0.0%)
2. RedTail
0 (0.0%)
3. Mathaine
0 (0.0%)
4. Achilles
0 (0.0%)
5. Sypher
0 (0.0%)
6. Nelrajas
0 (0.0%)
7. Veenus the Menace
0 (0.0%)
8. Lapinou
0 (0.0%)
9. Inigo Montoya
0 (0.0%)
10. Blackfist
0 (0.0%)
کمترین سردابههای کمیاب (L20-30)
1. RedTail
0 (0.0%)
2. Mathaine
0 (0.0%)
3. Sypher
0 (0.0%)
4. Nelrajas
0 (0.0%)
5. Veenus the Menace
0 (0.0%)
6. Lapinou
0 (0.0%)
7. Inigo Montoya
0 (0.0%)
8. Blackfist
0 (0.0%)
9. Hayastan
0 (0.0%)
10. Starrfade
0 (0.0%)
کمترین سردابههای کمیاب (L30)
1. RedTail
0 (0.0%)
2. Mathaine
0 (0.0%)
3. Sypher
0 (0.0%)
4. Nelrajas
0 (0.0%)
5. Veenus the Menace
0 (0.0%)
6. Lapinou
0 (0.0%)
7. Inigo Montoya
0 (0.0%)
8. Blackfist
0 (0.0%)
9. Hayastan
0 (0.0%)
10. Starrfade
0 (0.0%)
کمترین سردابههای معمولی (L15-25)
1. El Cid
0 (0.0%)
2. Enaning
0 (0.0%)
3. Riven²
0 (0.0%)
4. CHIKUWA
0 (0.0%)
5. Helena
0 (0.0%)
6. Shield Piercer
0 (0.0%)
7. emrakul
0 (0.0%)
8. Bomrin
0 (0.0%)
9. Polly
0 (0.0%)
10. Jasmine
0 (0.0%)
کمترین دژها (L30)
1. RedTail
0 (0.0%)
2. Mathaine
0 (0.0%)
3. Achilles
0 (0.0%)
4. Sypher
0 (0.0%)
5. Nelrajas
0 (0.0%)
6. Veenus the Menace
0 (0.0%)
7. Lapinou
0 (0.0%)
8. Inigo Montoya
0 (0.0%)
9. Blackfist
0 (0.0%)
10. Hayastan
0 (0.0%)
کمترین مشارکت بر اساس امتیاز
1. El Cid
200 (0.0%)
2. Hécate
900 (0.1%)
3. Ironwind
1,000 (0.1%)
4. Ayanin
1,100 (0.1%)
5. Garfield
1,400 (0.2%)
6. Batman
1,475 (0.2%)
7. Chrząszcz
1,575 (0.2%)
8. Tonito CP
1,700 (0.2%)
9. Daimon S
1,800 (0.2%)
10. Baay Faal
1,875 (0.3%)
| رتبهبندی سریع: |
|
|---|---|
| چرخش سریع: | |
| روزهای سریع: | |
| بازه سریع: |
ستونها هیچکدام انتخاب نشده
ستونهای نوع صندوق
ستونهای اصلی همیشه نمایش داده میشوند.
هیچ نوع صندوقی با فیلتر مطابقت ندارد.
آمار سریع
- اندازه کلن
- 103
- اعضای مشارکتکننده
- 96
- میانگین امتیاز هر عضو
- 7,734
تاریخچه عضویت
| تاریخ | عضو | عملکرد |
|---|---|---|
| CP CITY DV | پیوست | |
| SEVEN | پیوست | |
| TANK | ترک کرد | |
| Pinkie Pie CP | پیوست | |
| SavageQueen | ترک کرد | |
| Dirn | ترک کرد | |
| VR Rexyyy | پیوست | |
| Serien | پیوست | |
| Jenny Sk2 | ترک کرد | |
| Brunilda Valkiria | ترک کرد |
تاریخچه عضویت
پیوستنها، ترکها، اخراجها و تغییر نامهای ۳۰ روز گذشته. زمانها به وقت محلی شما نمایش داده میشوند.
در حال بارگذاری تاریخچه عضویت...