[UFC] ARCADIA
ردیابی لحظهای صندوقها و عملکرد اعضا
دوره نمایش: Loading...
- آخرین شمارش پایان یافت
- 2026-11-04 03:15 UTC
- آخرین بهروزرسانی
- 24 minutes پیش
- آخرین صندوق شمردهشده:
- - (محلی)
🛡️ برنامهریز نبرد
حمله به دستههای حماسی
مقادیر خود را بهروز کنید تا همه دستهها فوراً دوباره محاسبه شوند.
ضریب رهبری—
ضریب سلطه—
Source: ODL's حمله به دستههای حماسی worksheet · Baseline Leadership 955,080 · Dominance 230,644.84.
Download source spreadsheet| نیرو | دسته |
|---|
مجموعها
24,524
صندوقها
2.21M امتیاز
حداقل/عضو
| 20,000 امتیاز | |||
| 80 | حماسی L35 | 25 | کمیاب L30 |
| 13 | RoA | 5 | راگناروک |
| 5 | المپوس | ||
جزئیات سردابهها
همه اعضا، همه انواع سردابه، همه سطحهای موجود، همراه با مجموعها.
در حال بارگذاری جزئیات سردابهها...
جزئیات دژها
همه اعضا، همه سطحهای دژ، همراه با مجموعها.
در حال بارگذاری جزئیات دژها...
جزئیات هیولاهای حماسی
تعداد صندوق، تعداد پیروزی و امتیاز برای هر هیولای حماسی.
در حال بارگذاری جزئیات هیولاهای حماسی...
عملکرد
۱۰ نفر برتر بر اساس دسته
برترین بازیکنان
۱۰ برتر
برترین سردابههای حماسی (L20-35)
1. aLzEn
202 (2.1%)
2. fredy
167 (1.8%)
3. Baibars
149 (1.6%)
4. ali
144 (1.5%)
5. calypso
141 (1.5%)
6. EylorSK
139 (1.5%)
7. Larvenel SK
138 (1.5%)
8. Mordor
133 (1.4%)
9. Batman
132 (1.4%)
10. Maé
131 (1.4%)
برترین سردابههای حماسی (L35)
1. aLzEn
200 (2.2%)
2. Baibars
149 (1.6%)
3. fredy
141 (1.5%)
4. ali
141 (1.5%)
5. Larvenel SK
138 (1.5%)
6. calypso
134 (1.4%)
7. Mordor
132 (1.4%)
8. Maé
131 (1.4%)
9. Mathaine
129 (1.4%)
10. Brad of the Halu
126 (1.4%)
برترین سردابههای کمیاب (L20-30)
1. ratman
308 (6.5%)
2. Lasher
195 (4.1%)
3. Hakim
177 (3.7%)
4. Baibars
142 (3.0%)
5. Shield Piercer
122 (2.6%)
6. Ameet
122 (2.6%)
7. Hayastan
105 (2.2%)
8. Polly
103 (2.2%)
9. RECTON
92 (1.9%)
10. EylorSK
92 (1.9%)
برترین سردابههای کمیاب (L30)
1. ratman
308 (7.4%)
2. Lasher
195 (4.7%)
3. Baibars
142 (3.4%)
4. Hayastan
104 (2.5%)
5. RECTON
92 (2.2%)
6. Hakim
81 (1.9%)
7. Mathaine
81 (1.9%)
8. Daimon S
80 (1.9%)
9. Oiv
77 (1.8%)
10. Nelrajas
73 (1.7%)
برترین سردابههای معمولی (L15-25)
1. Ironwind
262 (11.1%)
2. Baibars
154 (6.5%)
3. Serien
148 (6.2%)
4. Dan
147 (6.2%)
5. VR Rexyyy
120 (5.1%)
6. Nelrajas
104 (4.4%)
7. Oiv
101 (4.3%)
8. Hécate
94 (4.0%)
9. RECTON
78 (3.3%)
10. Scarface
61 (2.6%)
برترین دژها (L30)
1. ratman
172 (20.5%)
2. RECTON
104 (12.4%)
3. Oiv
99 (11.8%)
4. Jasmine
44 (5.3%)
5. CHIKUWA
44 (5.3%)
6. Jälbein
42 (5.0%)
7. Forceworm
40 (4.8%)
8. Tortillas
38 (4.5%)
9. Obin
38 (4.5%)
10. Átropos
33 (3.9%)
بیشترین مشارکت بر اساس امتیاز
1. ratman
53,190 (2.4%)
2. Hakim
40,520 (1.8%)
3. Baibars
36,645 (1.7%)
4. aLzEn
35,030 (1.6%)
5. Lasher
32,700 (1.5%)
6. Eyra
32,230 (1.5%)
7. Obin
30,055 (1.4%)
8. Sashura
29,725 (1.3%)
9. fredy
29,665 (1.3%)
10. emrakul
28,755 (1.3%)
کمترین مشارکت
۱۰ برتر
کمترین سردابههای حماسی (L20-35)
1. Chestcounter
0 (0.0%)
2. Tonito CP
0 (0.0%)
3. El Cid
16 (0.2%)
4. Serien
27 (0.3%)
5. SKYLOU08
29 (0.3%)
6. Mikel Whalas
46 (0.5%)
7. Oiv
50 (0.5%)
8. RECTON
51 (0.5%)
9. Serigne mbodj
59 (0.6%)
10. Lisan
63 (0.7%)
کمترین سردابههای حماسی (L35)
1. Chestcounter
0 (0.0%)
2. Tonito CP
0 (0.0%)
3. El Cid
0 (0.0%)
4. Serien
0 (0.0%)
5. SKYLOU08
29 (0.3%)
6. Mikel Whalas
43 (0.5%)
7. RECTON
50 (0.5%)
8. Oiv
50 (0.5%)
9. Serigne mbodj
59 (0.6%)
10. Lisan
63 (0.7%)
کمترین سردابههای کمیاب (L20-30)
1. Sanatan Ko
0 (0.0%)
2. Tonito CP
0 (0.0%)
3. Chestcounter
0 (0.0%)
4. Comi
2 (0.0%)
5. Ironwind
25 (0.5%)
6. Chrząszcz
25 (0.5%)
7. Atreus
25 (0.5%)
8. jonart08
25 (0.5%)
9. Garfield
25 (0.5%)
10. TÜRK
25 (0.5%)
کمترین سردابههای کمیاب (L30)
1. Chestcounter
0 (0.0%)
2. Tonito CP
0 (0.0%)
3. Sanatan Ko
0 (0.0%)
4. Comi
1 (0.0%)
5. Serien
3 (0.1%)
6. Shield Piercer
7 (0.2%)
7. Atreus
25 (0.6%)
8. Ironwind
25 (0.6%)
9. Chrząszcz
25 (0.6%)
10. jonart08
25 (0.6%)
کمترین سردابههای معمولی (L15-25)
1. Khalessi
0 (0.0%)
2. Chef Maed
0 (0.0%)
3. Inigo Montoya
0 (0.0%)
4. HAAG
0 (0.0%)
5. TÜRK
0 (0.0%)
6. emrakul
0 (0.0%)
7. Chestcounter
0 (0.0%)
8. SKYLOU08
0 (0.0%)
9. Hakim
0 (0.0%)
10. Eyra
1 (0.0%)
کمترین دژها (L30)
1. Optimus Prime
0 (0.0%)
2. Nelrajas
0 (0.0%)
3. Bomrin
0 (0.0%)
4. Sanatan Ko
0 (0.0%)
5. Dan
0 (0.0%)
6. Ser Aki
0 (0.0%)
7. Kyse
0 (0.0%)
8. Inigo Montoya
0 (0.0%)
9. Baay Faal
0 (0.0%)
10. Chef Maed
0 (0.0%)
کمترین مشارکت بر اساس امتیاز
1. Chestcounter
0 (0.0%)
2. Tonito CP
0 (0.0%)
3. El Cid
3,030 (0.1%)
4. Serien
9,660 (0.4%)
5. SKYLOU08
9,890 (0.4%)
6. Helena
12,860 (0.6%)
7. Mikel Whalas
15,820 (0.7%)
8. Comi
17,570 (0.8%)
9. Hécate
18,560 (0.8%)
10. Lapinou
18,745 (0.8%)
| رتبهبندی سریع: |
|
|---|---|
| چرخش سریع: | |
| روزهای سریع: | |
| بازه سریع: |
ستونها هیچکدام انتخاب نشده
ستونهای نوع صندوق
ستونهای اصلی همیشه نمایش داده میشوند.
هیچ نوع صندوقی با فیلتر مطابقت ندارد.
آمار سریع
- اندازه کلن
- 103
- اعضای مشارکتکننده
- 97
- میانگین امتیاز هر عضو
- 22,746
تاریخچه عضویت
| تاریخ | عضو | عملکرد |
|---|---|---|
| CP CITY DV | پیوست | |
| SEVEN | پیوست | |
| TANK | ترک کرد | |
| Pinkie Pie CP | پیوست | |
| SavageQueen | ترک کرد | |
| Dirn | ترک کرد | |
| VR Rexyyy | پیوست | |
| Serien | پیوست | |
| Jenny Sk2 | ترک کرد | |
| Brunilda Valkiria | ترک کرد |
تاریخچه عضویت
پیوستنها، ترکها، اخراجها و تغییر نامهای ۳۰ روز گذشته. زمانها به وقت محلی شما نمایش داده میشوند.
در حال بارگذاری تاریخچه عضویت...